Tai Chi  Luohan Qigong  Snake Style  Zajęcia  Program  Aktualności  Czytelnia  Galeria   Kontakt   Linki  Home 

O NAS  

Kliknij aby powiększyć

Krzysztof Maćko - nauczyciel z ponad 30 letnią praktyką i doświadczeniem w nauczaniu Tai Chi. Uczeń Mistrza Ywa Chan (w bezpośrednim przekazie Mistrza Yang Shou Zhong). Uczy form ręcznych: 24 ruchy i 108 ruchów stylu Yang, form stylu Snake oraz form z bronią: formy z szablą i mieczem, kijem i włócznią. Obecnie jest uczniem Roberta Boyda II Disciple Ip Tai Tak'a. Krzysztof Maćko jest współzałożycielem i dyrektorem Akademii Feng Shui we Wrocławiu, autorem książek "Tai Chi Chuan filozofia i praktyka", I Cing - Księga Przemian", "Przewodnik po pojęciach i symbolach Feng Shui". Uczy Tai Chi od ponad 25 lat prowadząc między innymi zajęcia Tai Chi Chuan w Studium Edukacji Ekologicznej i Akademii Feng Shui, zajęcia Tai Chi dla pracowników Logintrans a także zajęcia terapii ruchem dla młodzieży z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, zajęcia Tai Chi dla aktorów Teatru Pantomimy we Wrocławiu, zajęcia relaksacyjno - medytacyjne dla pracowników Banku BPH a także kursy i obozy wakacyjne oraz warsztaty weekendowe.
    

Kliknij aby powiększyć

Izabela Maćko - ponad 25 lat praktyki własnej, 23-letnie doświadczenie w nauczaniu Tai Chi Yang (w przekazie Mistrza Yang Shou Zhong) i 20-letnie w Luohan Qigong. Odbyła szkolenia w latach 1994-1998 z Tai Chi u Krzysztofa Maćko, 2000-2003 z Tai Chi u Howarda Choy'a, 2003-2006 z Tai Chi u Mistrza Yang Yun'a (szkolenia we Włoszech), w 2008-2012 z Tai Chi Snake Style u Disciple Ip Tai Tak - Roberta Boyd'a (szkolenia w Niemczech, Polsce, Serbii, Francji, Belgii oraz w USA - w BAO TAK FAI Tai Chi Institute). W latach 1998-2004 z Luohan Qigong u Sifu Grzegorza Ciembroniewicza, w 2016-2019 z Luohan Qigong u Sifu Tomasza Chabowskiego, w 2002 z Luohan Qigong u Sifu Johna Sow, 2000-2004, 2016 z Luohan Qigong u Mistrza dr Chen Yong Fa na seminariach w Polsce (Kraków, Zakopane, Wieliczka) i w Chinach (King Mui, Xin Hui Jin Mei). Od 1996 roku prowadzi zajęcia z Tai Chi, od 1999 z Qigong Luohan, wykłady z Dietetyki wg Pięciu Przemian, Orientalnych Metod Diagnozowania w Studium Edukacji Ekologicznej i Akademii Feng Shui. Autorka podręcznika dla studentów pt. Dietoterapia wg medycyny chińskiej. Od 2002 Dyplomowany Instruktor Hung Sing Gwoon Luohan Qigong CLF rodziny Chen (szkolenie w Chinach "Training In Closed Door"). Od roku 2016 Dyplomowany Instruktor Wing Sing Tong Luohan Qigong CLF rodziny Chen. Od roku 2017 Mistrz Wing Sing Tong Luohan Qigong CLF rodziny Chen.
Izabela Maćko


Szkoła Tai Chi i Chi Kung serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia, kursy, wyjazdy wakacyjne i staże weekendowe. Zajęcia prowadzone są przez zespół doświadczonych nauczycieli Tai Chi i Chi Kung. Zadbaj o swoją kondycję i zdrowie. Serdecznie zapraszamy.
 
Tai Chi  Luohan Qigong  Snake Style  Zajęcia  Program  Aktualności  Czytelnia  Galeria   Kontakt   Linki  Home 

Znajdź nas na Facebook