Tai Chi  Luohan Qigong  Snake Style  Zajęcia  Program  Aktualności  Czytelnia  Galeria   Kontakt   Linki  Home 

O NAS  

Kliknij aby powiększyć

Krzysztof Maćko - nauczyciel z ponad 25 letnią praktyką i doświadczeniem w nauczaniu Tai Chi. Uczeń Mistrza Ywa Chan (w bezpośrednim przekazie Mistrza Yang Shou Zhong). Uczy form ręcznych: 24 ruchy i 108 ruchów stylu Yang, form stylu Snake oraz form z bronią: formy z szablą i mieczem, kijem i włócznią. Obecnie jest uczniem Roberta Boyda II Disciple Ip Tai Tak'a. Krzysztof Maćko jest współzałożycielem i dyrektorem Akademii Feng Shui we Wrocławiu, autorem książek "Tai Chi Chuan filozofia i praktyka", I Cing - Księga Przemian", "Przewodnik po pojęciach i symbolach Feng Shui". Uczy Tai Chi od ponad 25 lat prowadząc między innymi zajęcia Tai Chi Chuan w Studium Edukacji Ekologicznej i Akademii Feng Shui, zajęcia Tai Chi dla pracowników Logintrans a także zajęcia terapii ruchem dla młodzieży z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, zajęcia Tai Chi dla aktorów Teatru Pantomimy we Wrocławiu, zajęcia relaksacyjno - medytacyjne dla pracowników Banku BPH a także kursy i obozy wakacyjne oraz warsztaty weekendowe.
    

Kliknij aby powiększyć

Izabela Maćko - ponad 25 lat praktyki własnej, 22-letnie doświadczenie w nauczaniu Tai Chi Yang (w przekazie Mistrza Yang Shou Zhong) i 19-letnie w Luohan Qigong. Odbyła szkolenia w latach 1994-1998 z Tai Chi u Krzysztofa Maćko, 2000-2003 z Tai Chi u Howarda Choy'a, 2003-2006 z Tai Chi u Mistrza Yang Yun'a (szkolenia we Włoszech), w 2008-2012 z Tai Chi Snake Style u Disciple Ip Tai Tak - Roberta Boyd'a (szkolenia w Niemczech, Polsce, Serbii, Francji, Belgii oraz w USA - w BAO TAK FAI Tai Chi Institute). W latach 1998-2004 z Luohan Qigong u Sifu Grzegorza Ciembroniewicza, w 2016-2018 z Luohan Qigong u Sifu Tomasza Chabowskiego, w 2002 z Luohan Qigong u Sifu Johna Sow, 2000-2004, 2016 z Luohan Qigong u Mistrza dr Chen Yong Fa na seminariach w Polsce (Kraków, Zakopane, Wieliczka) i w Chinach (King Mui, Xin Hui Jin Mei). Od 1996 roku prowadzi zajęcia z Tai Chi, od 1999 z Qigong Luohan, wykłady z Dietetyki wg Pięciu Przemian, Orientalnych Metod Diagnozowania w Studium Edukacji Ekologicznej i Akademii Feng Shui. Autorka podręcznika dla studentów pt. Dietoterapia wg medycyny chińskiej. Od 2002 dyplomowany instruktor Hung Sing Gwoon Luohan Qigong CLF rodziny Chen (szkolenie w Chinach "Training In Closed Door"). Od roku 2016 dyplomowany instruktor Wing Sing Tong Luohan Qigong CLF rodziny Chen.
Izabela Maćko


Szkoła Tai Chi i Chi Kung serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia, kursy, wyjazdy wakacyjne i staże weekendowe. Zajęcia prowadzone są przez zespół doświadczonych nauczycieli Tai Chi i Chi Kung. Zadbaj o swoją kondycję i zdrowie. Serdecznie zapraszamy.
 
Tai Chi  Luohan Qigong  Snake Style  Zajęcia  Program  Aktualności  Czytelnia  Galeria   Kontakt   Linki  Home 

Znajdź nas na Facebook